Cena systému již od 10 € měsíčně!

K našim zákazníkům přistupujeme individuálně. Navrhované řešení přizpůsobujeme potřebám měření specifickým pro odvětví zákazníka, proto je součástí nabídky služeb také individuální cenová kalkulace.

Monitorovací systém LogHub nabízíme formou služby. Platíte jen po dobu využívání výhod systému a cena se odvíjí od počtu zařízení měřicího systému. Může se pohybovat řádově v jednotkách až stovkách eur.

Orientační ceny za 1 měsíc:
Místnost

10 - 50 €

Sklad

50 - 100 €

Hala

100 - více €

* Ceny jsou uvedeny bez DPH. Ceny jsou orientační a nejsou závazné. Velikost prostor není jediný parametr, který ovlivňuje výslednou cenu služby.
Součástí služby je:
Způsob platby za službu:
Jaké jsou výhody systému formou služby?
Stále jste se nerozhodli?

Kvalitu a výhody systému Vám rádi ukážeme přímo v praxi ve Vašich prostorách. Je to nejlepší způsob, jak si můžete naši službu vyzkoušet. Během testovacího období Vám můžeme systém spustit v celém zamýšleném rozsahu nebo jen ve vybraných prostorách. Výhodou kompletního nasazení je zjištění přesného počtu potřebných zařízení, díky čemuž Vám umíme připravit přesnou cenovou nabídku pro případ, že se rozhodnete zavést systém do komerčního provozu. V případě, že systém LogHub nebude vyhovovat Vašim potřebám, testovací provoz se ukončí bez závazků a poplatků.

Máte individuální požadavky? Zavolejte nám, nebo si naplánujme konzultaci

Potřebujete měřit jiné parametry? Máte specifické požadavky na zařízení? Vyhovovalo by vám propojení vašich interních systémů s monitorovacím systémem? Zamýšlíte na základě měření i aktivně řídit nebo regulovat?

Celý systém (zařízení, cloud, mobilní aplikace) je kompletně vyvinut naší společností. Jako specialisté na vývoj softwaru a hardwaru jsme připraveni přizpůsobit vám řešení na míru.

Technické poradenství +421 940 989 004 / Obchod +421 940 640 002