O nás

Kdo jsme

R-DAS je dynamická inovativní slovenská R&D&I společnost. Vyvíjí a dodává globální inovace a inteligentní řešení, která usnadňují práci lidem a jsou aplikovatelná v různých průmyslových odvětvích, logistice, obchodě, farmaceutice, zdravotnictví a jiných oblastech. Hlavními oblastmi zájmu R-DAS jsou informační a komunikační technologie, přičemž vyvíjí a vyrábí všechny složky systému: od softwaru, hardwaru až po implementaci do integrovaných obvodů, od návrhu architektury systému, protokolů až po aplikační vrstvy a cloudová řešení. Firma komplexně realizuje všechny hlavní činnosti od výzkumu, vývoje až po výrobu, prodej a marketing SMART produktů a služeb. Během dlouholetého působení realizovala společnost R-DAS řadu úspěšných projektů a řešení na míru, přičemž získané know-how přenesla i do tvorby monitorovacího systému LogHub.

Přinášíme řešení

Záměrem společnosti R-DAS je prostřednictvím monitorovacího řešení LogHub přispět k digitalizaci a zefektivnění běžných činností, které musí firmy a provozovatelé v lékárnictví, potravinářství a mnoha dalších odvětvích ve smyslu legislativních požadavků každodenně provádět. Cílem společnosti je neustále pracovat na zvyšování digitální bezpečnosti, plynulém chodu systémů a vývoji nových funkcionalit, které zvýší efektivnost procesů a usnadní systém řízení.

Vyrobeno na Slovensku

Celý proces vývoje a výroby probíhá přímo ve společnosti R-DAS, ve vlastních výzkumných laboratořích, a právě proto je firma schopna zajistit vysokou kvalitu svých produktů. Díky návrhu, vývoji a designování na Slovensku dokáže flexibilně a rychle reagovat na změny a požadavky zákazníků. Monitorovací systém lze přizpůsobit na míru potřebám zákazníků a na vyžádání realizovat jeho individuální úpravy.

Bezpečnost a ochrana dat na prvním místě

Společnost R-DAS má dlouholeté zkušenosti s digitálními technologiemi a uvědomuje si důležitost informační bezpečnosti, ke které přistupuje mimořádně zodpovědně. Bezpečnost a integrita dat jsou pro firmu nejvyšší prioritou. Naměřená data jsou přenášena a uchovávána v zabezpečené podobě prostřednictvím cloudu. K datům máte přístup pouze Vy a to kdykoli a odkudkoli.