LogHub

Farmaceutický průmysl, lékárny a nemocnice

Bezpečný a spolehlivý způsob měření teploty a vlhkosti při výrobě, distribuci a skladování léčiv.

jednoduchá instalace
rychle a bez kabelů
bez zásahu do chladicích zařízení

automatické monitorování
24 hodin. / 365 dní v roce
eliminace lidských chyb

nepřetržitý přístup k datům
správa systému v mobilu
pohotová reakce

překročení teploty
výpadek elektřiny
otevření chladničky

přesné měření
kalibrace
v souladu s HACCP

automaticky a elektronicky
dle požadavků HACCP
v PDF i CSV formátu

nízká vstupní investice
prevence ztrát
úspora provozních nákladů

bezstarostný provoz
automatická rekalibrace
technická podpora a servis

Jste připraveni na nejbližší kontrolu monitorování teploty vašeho provozu?

Ať už provozovatelem farmaceutické výrobní praxe, velkodistribuční sítě léčiv či lékárny, i na vás se vztahuje zákonná povinnost nepřetržitého monitorování teploty a vlhkosti na denní bázi, aby se zabránilo jakémukoli poškození léků, léčiv a pomocných látek teplem nebo vlhkem. A to io víkendech a svátcích, kdy nemůže kontrolu provádět personál osobně a v případě nevyhovující teploty či vlhkosti zajistit potřebnou nápravu.

Ideálním řešením je zvolit si plně automatický systém, který dokáže indikovat a signalizovat nedodržení požadovaných hodnot teploty a vlhkosti a ihned vás o této skutečnosti informuje. Při včasném odhalení teplotních rozdílů můžete pohotově reagovat a tím ušetřit vaše zdroje, ať už finanční nebo energetické. Navíc, zařízení, stroje a přístroje používané k měření přitom musí být kalibrovány a pravidelně ověřovány. LogHub vám všechny tyto benefity přináší ve formě komplexní služby. Vaše data budou v bezpečí a kdykoli k dispozici pro další analýzu, možné sdílení s kontrolními orgány či pro stažení do reportů dle požadavků SÚKL. Mimo jiné vám jedině taková forma monitorování a uchovávání dat pomůže při případné reklamaci směrem k vašim dodavatelům či distributorům.

LogHub je plně autonomní, bezdrátový systém loggerů s minimální 2 letou životností baterií, který v reálném čase zobrazuje a automaticky zaznamenává teplotu a vlhkost, archivuje reporty, zasílá alarmy a alerty otevřených dveří.

Loghub dokáže kromě teploty a vlhkosti měřit jakékoli další parametry prostředí – otřesy, vibrace, náklon, nežádoucí otevření, polohu, CO2 a jiné. Představuje efektivní řešení pro jakýkoli typ provozu s potřebou monitorování prostředí. Kromě již výše zmíněných odvětví je jeho využití vhodné i pro automobilový, chemický či letecký průmysl.

Data jsou měřena automaticky a nepřetržitě v časových intervalech, které si sami definujete. Systém eliminuje lidský faktor a je snadno škálovatelný. Počet loggerů závisí na velikosti provozu a není problém je přidávat nebo ubírat i během běhu systému.

Veškerá data jsou zasílána na zabezpečený cloud, na který se umíte připojit odkudkoli. Je na Vás zda si otevřete LogHub prostředí na webu nebo v telefonu, není nutná instalace žádné speciální aplikace. Pro zvolená data lze kdykoli vygenerovat a stáhnout kompletní report vyhovující legislativním požadavkům ve formátu PDF nebo bezplatně i ve formátu CSV s možnou následnou úpravou v excelu.

Pokud se vyskytne nežádaná událost, systém vás na ni upozorní formou notifikace – emailem, SMS, voláním nebo push notifikacemi v telefonu.

Systém LogHub má jednoduchou instalaci, kterou zvládne opravdu každý. V případě potřeby Vám rádi poskytneme technickou podporu. Není třeba instalovat žádné kabely, vše funguje bezdrátově. Nemusíte se obávat ani žádného zásahu či vrtání do chladicích zařízení.

Monitorovací systém LogHub je cenově dostupným a efektivním řešením. Jeho zavedením do provozu optimalizujete náklady na energie i obslužný personál. Zajišťuje dodržování teplotního řetězce, čímž předchází znehodnocení potravin.

Požadavky na systém

Jediné, co systém potřebuje, je připojení na internet a volná elektrická zásuvka. V případě potřeby zajistíme v rámci služby i připojení na internet.

Pripojení na internet

Jedna elektrická zásuvka

Vlastnosti loggerů

Měřená veličina Teplota Relativní vlhkost
Podporované jednotky °C, °F, K % RH
Rozsah použití -20°C až +65°C (-40°C až +85°C) 0% RH až 100% RH
Přesnost měření ±0.5°C (kalibrační protokol) 3.5% RH (kalibrační protokol)
Počet záznamů neomezený
Krok měření volitelný (od sekund až po hodiny)
Počet hranic 2 (horní a dolní)
Počet notifikačních pravidel neomezený
Způsob instalace bez instalace
Výdrž baterie 2 roky používání*

Vyzkoušejte Loghub